MEZOTERAPIE

MEZOTERAPIE

Mezoterapie je účinné oživení a vypnutí pleti. 

  • mimické vrásky

  • mastná kůže, zvětšené póry

  • rosacea, pigmentace

  • akné, jizvy, strie

  • vypadávání vlasů a lupy

  • celulitida

  • prevence stárnutí

  • hřbety rukou

Jak se mezoterapie provádí?

Mezoterapie je nejúčinnější nechirurgickou metodou, založenou na zavedení intradermálně účinných přípravků přímo do problémové oblasti prostřednictvím četných mikrovpichů. Patří k jednomu z nejefektivnějších a nejpopulárnějších kosmetických postupů estetické medicíny.

Mezoterapeutické „koktejly" mohou zahrnovat aminokyseliny, koenzymy, stopové prvky, lipolytické a vaskulární přípravky, léčivé extrakty a homeopatické výtažky, které se v malých dávkách zavádějí pod kůži pomocí tenkých a krátkých jehel.
Injekčním způsobem se látky dostávají do hloubky 1,5 – 6 mm, což činí proceduru mezoterapie prakticky bezbolestnou. A to i na citlivé pleti v okolí očí. V důsledku mezoterapeutického působení dochází v podkožní vrstvě k jakémusi „mikroúrazu”, což vede ke zvýšení krevního oběhu, aktivaci metabolismu, a tím ke spouštění mechanismu obnovy buněk.

Koktejly" se připravují individuálně pro každého klienta na míru, a jejich složení se mění v závislosti na konkrétním úkonu, cíli a požadovaném konečném výsledku.

Interval mezi injekcemi je od sedmého do desátého dne, výsledky jsou viditelné již po dvou až třech sezeních a přetrvávají dlouhou dobu.

Doporučení: série 5–6 ošetření pleti v rozmezí 3–4 týdny.

Po zákroku

Doba hojení je individuální. Závisí na rozsahu ošetření a stavu pokožky. Prvních 24 hodin po zákroku používejte pouze kosmetické přípravky, které vám doporučíme. Po dobu několika dnů se vyhněte přímému slunci a používejte krémy s ochranným faktorem.

Výhody procedury

Tou zásadní je především vysoká účinnost mezoterapie, léčivé a terapeutické přípravky se dopravují přímo do problémových oblastí, a druhým kladem je bezbolestnost.

Jaká je kontraindikace mezoterapie?

Nedoporučuje se podstoupit ji osobám mladším osmnácti let. Rovněž je vhodné odložit mezoterapii v případě těhotenství nebo kojení. Nehodí se ani pro osoby trpící onemocněním srdečně-cévním nebo autoimunitním. Překážku představuje i probíhající kožní onemocnění v místě ošetření nebo přecitlivělost na některou ze složek přípravku.

Novinky - výpis všech